reklama

Inovace

Zapojte se do třetího přehledu inovativních osobností v právním světě a nominujte inovativního právníka ze svého okolí. Nominovat můžete advokáty, podnikové právníky, akademiky i další zástupce právnických profesí do 7. května 2018

  • Odeslat (všechny údaje jsou povinné)

Nezávislý přehled Inovativní právníci, který vyjde spolu s týdeníkem Ekonom, bude součástí mezinárodní konference Innovative Legal Services Forum 2018, která se koná 17. května v Praze.

Informace a přihlášky na www.ilsf2018.com.

ilsf2018.com

Moderní řízení
Moderní řízení je měsíčník poskytující výběr zahraničního i domácího know-how z oblasti organizace a řízení, manažerských dovedností a řízení lidských zdrojů. Informuje o nových trendech v řízení, přináší analýzy a výsledky výzkumů, případové studie, zkušenosti z řízení podniků, profily manažerů. Věnuje se i otázkám životního stylu, kariéry a vzdělávání manažerů.
Právní rádce
Právní rádce je odborným titulem v segmentu právní problematiky pro střední a vyšší management firem a zástupce právnických povolání. Jeho primárním zaměřením je poskytovat informace ze všech oborů práva, které souvisí s podnikáním a řízením firmy. Důraz je kladen zejména na obchodní, finanční a pracovní právo. Je platformou pro komunikaci advokátů, firemních právníků a dalších zástupců právních profesí.
reklama

Komentáře

Bankovní identita je pomocníkem státu

Dvanáctý ročník ankety Zákon roku nabízí výběr z pěti legislativních počinů, které měly pozitivní... 
Jan Procházka

Za krádež housek během nouzového stavu už nehrozí drakonické tresty

Nejvyšší soud dostál role sjednocovatele rozhodovací praxe a omezil použití přísnějších sazeb... 
Anna Břenková
reklama
reklama
reklama