IFLR European Awards
IFLR European Awards

International Financial Law Review (IFLR) je prestižní mezinárodní srovnávací publikace, která nezávisle hodnotí právní firmy pro oblast financování a korporátního práva napříč světem. 

"V prvé řadě bych rád za partnery pražské kanceláře White & Case poděkoval našim klientům. Právě oni nám také loni umožnili pracovat na nejvýznamnějších transakcích na českém a regionálním trhu," řekl k ocenění vedoucí partner pražské kanceláře White & Case David Plch. 

Pražská pobočka kanceláře už letos zabodovala i v dalších žebříčcích Chambers Global, Chambers Europe a IFLR1000. Všechny hodnotí White & Case díky kvalitě a šíři poskytovaných služeb největším počtem zařazení do elitní skupiny Band 1.

White & Case LLP provozuje síť 39 poboček ve 26 zemích světa. Poskytuje poradenství a právní zastoupení prakticky ve všech oblastech práva dotýkajících se obchodu s mezinárodním přesahem. V České republice působí White & Case od roku 1991 a s více než 50 právníky a daňovými poradci patří mezi největší mezinárodní advokátní kanceláře v České republice.