Dohoda - ilustrační foto
Dohoda - ilustrační foto
autor: HN – Martin Svozílek

Pro Carroll, Burdick & McDonough pracuje více než 50 právníků na třech kontinentech. Kromě San Francisca provozuje kancelář v Böblingen nedaleko Štutgartu. Její propojení s pobočkami Squire Patton Boggs v Berlíně a Frankfurtu posílí aktivity advokátní kanceláře na německém trhu a rozšíří spektrum služeb, které kancelář nabízí svým německým klientům operujícím na mezinárodním poli. Podobně pobočky kalifornské kanceláře v Honkongu a v Los Angeles doplní síť Squire Patton Boggs v Kalifornii a jihovýchodní Asii.

"Od počátku našeho jednání s Carroll, Burdick & McDonough bylo jasné, že naše společnosti sdílí společné hodnoty, vzájemně se ve své praxi doplňují a že spojení umožní klientům profitovat z toho, co druhá kancelář přinese do společného byznysu," komentoval dohodnutou fúzi předseda Squire Patton Boggs Mark Ruehlmann. A dodal, že Spojení umožní rozšířit služby, které jeho kancelář nabízí klientům napříč světem. Squire Patton Boggs nyní provozuje 45 kanceláří v 21 zemích.

Podle šéfa Carroll, Burdick  & McDonough Matthewa Kemnera bylo spojení s globálním hráčem velikosti Squire Patton Boggs logickým krokem. "Byli jsme nadšeni jejich vysokou úrovní integrace a schopností přesouvat pracovní týmy napříč světem i prakticky jakoukoliv oblastí práva s cílem zajistit co nejlepší služby pro mezinárodní klientelu," zdůraznil.

Kemner by se měl po spojení kanceláří začlenit do nejužšího vedení Squire Patton Boggs. Fúze nabyde účinnosti od letošního března.