Stephen Millar - nový vedoucí partner CMS
Stephen Millar - nový vedoucí partner CMS
autor: CMS

"Mou prioritou ve funkci bude zachování tendence k dalšímu růstu – a to jak ve Velké Británii, tak i v ostatních kancelářích po celém světě. Z této vize jsem více než nadšený," prozradil při svém jmenování Millar. CMS se podle něj těší skvělé kondici a "je připravena na velké věci".

Millar pracuje pro CMS od roku 2003. Jako partner pro oblast korporátního práva se zaměřením na ropu a zemní plyn se zabýval mnoha významnými transakcemi realizovanými v posledních 20 letech jak v Severním moři, tak i na dalších místech po celém světě. Často vedl smíšené týmy právníků z kanceláří v Londýně, Aberdeenu i dalších kanceláří CMS.

"Stephenovy zkušenosti jakožto právníka se zaměřením na ropu a zemní plyn, i zkušenosti nasbírané v souvislosti se zřizováním celé řady našich kanceláří po celém světě, společně se zázemím kanceláří v Londýně a ve Skotsku mu v jeho nové roli budou přínosem v podobě mnoha nejrůznějších cenných pohledů, vědomostí a přílivu nové energie," uvedla ke změně na klíčovém postu Penelope Warne, která v CMS působí jako senior partner.

Do vedení společnosti se Millar dostal už v roce 2013. Mimo jiné hrál velmi významnou roli v souvislosti se spojením CMS s advokátní kanceláří Dundas & Wilson.