Ladislav Vajdík
Ladislav Vajdík
autor: Archiv Havel, Holásek & Partners

Ladislav Vajdík by měl v novém působišti posílit hlavně sekci zaměřenou na nemovitosti, Jan Skácel se zase zaměřuje především na právní regulaci farmacie a zdravotnictví. Lena Pršalová se pak věnuje obchodnímu právu a akvizicím.

Podrobnosti o všech třech nových zaměstnancích uvedla kancelář v tiskové zprávě na svých stránkách:

Ladislav Vajdík před svým příchodem do kanceláře Havel, Holásek & Partners působil několik let ve významných českých i mezinárodních advokátních kancelářích, zejména v Dentons a Rentsch. Pracoval také pro pražského developera nemovitostí. V rámci své praxe poskytoval poradenství významným mezinárodním nemovitostním fondům i fyzickým osobám při správě jejich portfolia nemovitostí. V kanceláři Havel, Holásek & Partners se bude i nadále věnovat právu nemovitostí a stavebnictví. Ladislav Vajdík vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, hovoří plynně anglicky.

Jan Skácel nejprve pracoval pět let jako lékař, poté působil téměř čtyři roky ve významné české advokátní kanceláři. Specializuje se zejména na oblast farmaceutického a zdravotnického práva, poskytuje poradenství poskytovatelům zdravotních služeb a v této oblasti též publikuje a přednáší. Zaměřuje se také na právo veřejných zakázek a koncesí. V kanceláři Havel, Holásek & Partners se bude i nadále věnovat především poradenství v oblasti veřejného sektoru a regulace, farmacie a zdravotnictví. Jan Skácel vystudoval 3. lékařskou fakultu a Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Hovoří plynně anglicky.

Lena Pršalová před nástupem do advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners pracovala pro přední české advokátní kanceláře. Specializuje se na obchodní právo, právo obchodních společností, zabývá se tuzemskými i zahraničními akvizicemi, právem přeměn obchodních společností, jakož i nastavením holdingových struktur. Lena Pršalová vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Palackého, hovoří plynně anglicky.