Pavel Němeček
Pavel Němeček
autor: Archiv Havel, Holásek & Partners

"Pavel Němeček se bude věnovat nadále zejména fúzím a akvizicím, Corporate Governance, insolvenčnímu a pojišťovacímu právu, především pro klienty z německy mluvících zemí. Mimo to bude spoluzodpovědný za řízení  a další rozvoj oblasti bankovnictví, financí a kapitálových trhů, včetně dalšího posilování týmu, získávání nových klientů a vedení realizovaných projektů. Rovněž se bude nadále podílet na řízení slovenské kanceláře v Bratislavě, kde působí od ledna 2012," stojí o jeho dalším angažmá v oficiálním sdělení.

"Vysoký objem poradenství pro klienty z německy mluvících zemí, zejména z Německa, Rakouska a Švýcarska, má za následek dynamicky narůstající podíl práce ve všech oblastech právních služeb kanceláře. Proto je jmenování nového partnera pro německy mluvící klientelu logickým krokem. Rovněž tak posílení našeho týmu pro bankovnictví, finance a kapitálové trhy o partnera se specializací na pojišťovací právo vnímáme jako další silný signál zájmu o naší specializaci v jednotlivých oborech podnikání našich klientů," říká zakládající partner kanceláře Jaroslav Havel.

Němeček do kancelář přišel v roce 2008. Nově jmenovaný partner vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a ovládá angličtinu a němčinu.