Advokátní kancelář BBH spolupracuje se skupinou PPF ohledně právních vztahů s Generali dlouhodobě. Poprvé jí právní poradenství poskytovala již při vytváření společného pojišťovacího podniku Generali PPF v roce 2007.  Je tak rovněž poradcem při prodeji zbývajícího 49% podílu, který skupina PPF ve společném podniku Generali PPF Holding má a který odkupuje společnost Generali.

Na prodeji podílu se za BBH podíleli partner Tomáš Otruba, který měl na starosti dlouhodobé strategické otázky a celkovou strukturu transakce, a partner Petr Přecechtěl, jež dohlížel na záležitosti v oblasti bankovního financování a kapitálových trhů. Ten k transakci řekl: "Díky Eurobondům PPF a syndikovanému úvěru, které byly s obchodem spojené, se jednalo o velmi komplexní transakci. Velmi mě těší, že naše nastavení a řízení této části transakce pomohly všem zúčastněným stranám, včetně financujících bank, dosáhnout úspěšného výsledku."

Část transakce, která se týkala převodu aktiv v Rusku, měl na starosti partner kanceláře v Moskvě Tomáš Pešek. Kromě něj na prodeji pracovali také Andrea Adamcová, Natalia Gievaya a Matěj Blahút.