reklama

Inovace

Zapojte se do druhého přehledu inovativních osobností v právním světě a nominujte inovativního právníka ze svého okolí. Nominovat můžete advokáty, podnikové právníky, akademiky i další zástupce právnických profesí do 24. dubna 2017.

  • Odeslat (všechny údaje jsou povinné)

Nezávislý přehled Inovativní právníci, který vyjde spolu s týdeníkem Ekonom, bude součástí mezinárodní konference Innovative Legal Services Forum 2017, která se koná 16. května v Praze.

Informace a přihlášky na www.ilsf2017.com.

ilsf2017.com

Moderní řízení
Moderní řízení je měsíčník poskytující výběr zahraničního i domácího know-how z oblasti organizace a řízení, manažerských dovedností a řízení lidských zdrojů. Informuje o nových trendech v řízení, přináší analýzy a výsledky výzkumů, případové studie, zkušenosti z řízení podniků, profily manažerů. Věnuje se i otázkám životního stylu, kariéry a vzdělávání manažerů.
Business Spotlight
Časopis Business Spotlight obsahuje témata z mezinárodního byznysu, managementu, interkulturní komunikace, business skills, networkingu, kariéry. Poskytuje jazykové vybavení pro klíčové komunikativní dovednosti. Součástí časopisu je učitelský leaflet Business English in the classroom a interaktivní webová stránka www.business-spotlight.cz.
Právní rádce
Právní rádce je odborným titulem v segmentu právní problematiky pro střední a vyšší management firem a zástupce právnických povolání. Jeho primárním zaměřením je poskytovat informace ze všech oborů práva, které souvisí s podnikáním a řízením firmy. Důraz je kladen zejména na obchodní, finanční a pracovní právo. Je platformou pro komunikaci advokátů, firemních právníků a dalších zástupců právních profesí. Součástí předplatitelského servisu je i elektronický newsletter PR.
reklama

Komentáře

Několik pozitivních bankovních vět

Trh poskytování a zprostředkování spotřebitelských úvěrů se razantně pročišťuje. O licenci... 

Konec právníků z britských zámků

Britské právní kanceláře zaměřené na realitní byznys převálcovala malá inovativní parta z... 

Insolvenční šablonka

Irena Kolárová komentuje novelu insolvenčního zákona, která bude účinná od 1. 6. 2017. 
reklama
reklama
reklama