Peter Gruca a Anna Szabová
Peter Gruca a Anna Szabová

Gruca zahájil svou právní praxi na Ministerstvu dopravy, výstavby a regionálního rozvoje Slovenské republiky. Do Wilson & Partners nastoupil v roce 2008 a roku 2011 složil advokátní zkoušky. Od svého nástupu do firmy se Peter zaměřuje na problematiku výstavby a developerské činnosti, včetně infrastruktury a licencí s ní spojených, stejně jako na oblasti realit, správy majetku a sporné a procesní agendy.

Nová expertka na pracovní právo ve Weinhold Legal

Změnu ve svém týmu hlásí také Weinhold Legal. Z advokátní kanceláře Hájek Zrzavecký do ní od února přichází advokátka se specializací na pracovní právo Anna Szabová.

"Anna Szabová je další vítanou posilou do našeho pracovněprávního a litigačního týmu. Renomovanými zahraničními průvodci typu Chambers a Legal 500 jsme v obou těchto oblastech dlouhodobě hodnoceni jako jedni z nejlepších v České republice. Přijetím Anny do našeho týmu se snažíme vyhovět vysoké poptávce našich klientů po našich právních službách," uvedl Milan Polák, člen týmů Weinhold Legal specializující se na soudní řízení a na pracovní právo.

Szabová absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Vedle pracovního práva a sporové agendy se dále věnuje oblasti korporátního práva, což je jeden z tradičních pilířů advokátní praxe jejího nového zaměstnavatele.