Pavel Vraný a Jan Šturm
Pavel Vraný a Jan Šturm
autor: Archiv Havel, Holásek & Partners

Pavel Vraný pracuje v kanceláři Havel, Holásek & Partners od roku 2012, předtím působil v advokátní kanceláři Baker & McKenzie. Jeho specializací je korporátní právo, fúze, akvizice a prodeje společností. Kromě toho se věnuje také bankovnictví, financím a kapitálovým trhům a klientům radí také v oblasti stavebního práva a práva nemovitostí. Jako nový partner je Pavel Vraný odpovědný především za rozvoj korporátního businessu.

Druhým z nových partnerů je Jan Šturm, který do Havel, Holásek & Partners přišel v roce 2014. Předtím pracoval téměř 11 let v kanceláři Weil, Gotshal & Manges. Na nové pozici bude spoluzodpovídat za řízení a rozvoj litigačního a restrukturalizačního týmu. V praxi se zaměřuje na soudní, správní a rozhodčí řízení a dále na vyjednávání obchodních smluvních vztahů a obchodní právo.

Od ledna také došlo k povýšení tří stávajících advokátů kanceláře na pozice senior advokátů. Prvním z nich je Ivo šimeček, který se věnuje hlavně právu hospodářské soutěže, obchodnímu právu, právu veřejných podpor a veřejných zakázek.

Druhým je Martin Strnad, který se zaměřuje na právo informačních technologií, právo duševního vlastnictví a telekomunikací i oblast zdravotnictví. Klientům radí také v oblasti práva obchodních společností, akvizic a prodejů společností.

Třetí senior advokátkou se stala Lenka Gachová z brněnské pobočky kanceláře. Specializuje se na právo hospodářské soutěže, právo veřejné podpory a právo veřejných zakázek. Klientům radí v oblasti kartelů, zneužití dominance a soutěžně-právního posuzování fúzí, akvizic a veřejné podpory.